Returns – BURQU

Returns are free with BURQU

ENGLISH ( WORLD WIDE )

We hope you will love everything that you order from us but if something isn’t quite right, you have 14 days to return - free of charge.

We’ll give you a full refund by the same method you used to pay within 7 days after your returned item(s) is received at our warehouse.

Please ensure that all items are returned clean, unworn and have all of their tags and original packaging.

For hygiene reasons pierced jewellery briefs cannot be returned. Swimwear briefs and swimsuits can only be returned if the sanitary liner strip is intact.

Naturally any faulty items can be returned. Any non-faulty items that are not in a condition suitable for resale (i.e. used, washed, soiled or damaged), will not be refunded and will be sent back to you.

hello@burqu.com

TURKISH (ONLY SHIPPING FROM TURKEY)

Web sitemizde satışta olan ürünlerimizin bir kısmı kapsül koleksiyon ve sınırlı sayıda olarak üretilmekte, bazı özel ürünlerimiz ise sipariş üzerine üretilmekte olup iade kabul edilmemektedir.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde, bir kereye mahsus olarak beden ve model değişimi yapabilirsiniz.

Değişim talebi oluşturmak için hello@burqu.com adresine değişim sebebinizi de belirterek mail atmanız gerekmektedir. İsim - Soy İsim ve sipariş kodunuzu mail başlığı kısmında mutlaka belirtiniz.

Mail yoluyla değişim talebi oluşturulmadan gönderilen ürünler DEĞİŞTİRİLMEYECEKTİR.

Değişim talebinize, mail üzerinden cevap verilecektir. Değişim için merkez ofis adresimizin bilgisi ile birlikte MNG Kargo müşteri kodumuz tarafınıza iletilecektir.

Paketinizi MNG Kargo dışında farklı bir kargo şirketi ile göndermek isterseniz tüm gönderim ücreti tarafınıza aittir.

 Paketinizi, mail ile gelen MNG Kargo müşteri kodunu yazarak en yakın MNG Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. Lütfen takip numaranızı yanınızda bulundurunuz.

Bize ulaşan ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu incelenip değişim talebiniz onaylandığında yeni ürün ücretsiz bir şekilde size tekrar gönderilecektir.

Değişim şartlarına uymayan ürünler kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Değişim Şartları:

Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz.

Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denenmiş ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Paket değişim adresine ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Burqu, kargolama sırasında hasar görmüş veya kaybolmuş paketler için herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Lütfen kargolarınızın iyi paketlendiğinden ve takip edilebilir, sigortalı bir şirket ile gönderildiğinden emin olunuz.